Me oleme ülimalt tänulikud kõikidele inimestele, kes meid külastanud on ja meie teenustest rõõmu tunda on saanud. Tundub, et oleme üsna hästi enda tegemistega toime tulnud, sest Facebookis on meil pea 300 maksimum skooriga tagasisidet, Tripadvisori sõnul on Pärnus ainult Pärnu ranna promenaad populaarsem tegevuskoht kui vangla ja uute tubade kohta küsitakse ikka ja jälle infot.

Kuna meie tegemiste mootor koguaeg täiskäigul töötab, siis mõtlesime, et ainult põgenemistubadega me ei piirdu. Vangla on ikkagi ju sedavõrd põnev koht, et patt oleks sinna inimeste ligipääs keelata. Esimese avatud uste päeva vanglas tegime me emadepäeval. Ilma suurema kuulutamiseta tuli kohale enam kui 400 inimest. Kuna huvi välja näidati, otsustasime, et midagi suurt ja lahedat peab vanglas veel toimuma. Sellest lähtudes idee – Vanglafest.

Et festivali korraldamine sujuks suurepäraselt, siis otsisime partnereid, kellega koostöös festivali korraldada. Pärnus on öölokaal A.P.T.E.K koht, kus üritused on alati lahedad, edukad ja koha eestvedajateks on suurepärased inimesed. Ettepanek, koos festival korraldada, sai kiirelt heakskiidu, ning töö hakkas koheselt pihta. A.P.T.E.K suhtles erinevate esinejatega, vanglas tegid eeltööd lavatehnikud, suhelda saime päästeameti, linnavalitsuse ja muude organisatsioonidega.

Töö tulemusena saame igapäevaselt enesekindlust juurde sellele, et festival tuleb võimas. Vanglas on üle 5500 ruutmeetri pinda, müüride vahel on 7 erinevat hoonet, ning kogu ala on festivali külalistele avatud. Vangla hoovi kerkib suures uhkuses pealava, ning kahes hoones on ka siseüritused. Meie põgenemisalast saab samuti peoala, seega kõik huvilised, kes seni mingil põhjusel külla veel jõudnud ei ole, näevad samuti ruumid ära.

Paratamatult pole aga vangla müürid kummist, mistõttu on pääsmete arv piiratud. Nädalaga on meil 52% pääsmetest juba omaniku leidnud, ning sooduspääsmete müük kestab vaid selle nädala lõpuni. Ka festival on juba järgmise nädala reedel, mistõttu tahame ka kõikidele festivalihuvilistele südamele panna asjaolu, et kuigi soovime me tõesti kõigile kättesaadavad olla, siis eelmüügist pileti soetamine on vajalik. Muidu võib juhtuda, et jääte Vanglafesti kogemusest ilma. Seniks soovime kogu tiimiga Teile kõike paremat, mõnusaid põgenemisi ja head tuju. Vanglafestil näeme!

Viimased sooduspiletid on saadaval SIIN