Põgenemistuba on nagu arvutimäng, kuid selle mängimiseks pead sa koduseinte vahelt välja tulema. Põgenemistoas pead sa suhtlema oma kaaslastega ja töötama meeskonnana. Mäng tekitab inimestes heas mõttes adrenaliini ja paneb sind lahendama toas leiduvaid väljakutseid.

Siia on hea tulla nii sõpradel, koolidel kui ka ettevõtetel, et panna proovile meeskonnatöö oskused ja näha, kuidas inimesed erinevates situatsioonides käituvad ning kellel on olemas meeskonna juhtimise omadused.

Kallid õpetajad ja õpilased, unustage umbne kooliklass ja viige oma koolitunnid uuele tasemele!

CCCP Põgenemistoad ja Päästeamet on poole aastase töö tulemusena saanud valmis tõenäoliselt maailma parima põgenemistoa.

Toa eesmärk on praktiliste tegevuste ja harjutuste kaudu teadvustada inimestele võimalikke tule-, plahvatus-, hädaolukorra- ning koduseid ohtusid.

Tegemist on ‘’kastist välja’’ õppemeetodiga ja kogemus näitab, et inimesed õpivad kõige paremini läbi tegevuse ja isikliku emotsiooni.

Väljapääsu leidmiseks tuleb mängijatel käituda nii, nagu käituma peaks reaalses kriisiolukorras.  Meeskonnal tuleb pommidest eemale hoida (Jah, päris pommidest, nendest, mis päästeamet leidnud on). Põgenejad saavad kogeda, mis tunne on teha suitsusukeldumist kukkuvate lagede saatel, tuleb varuda varusi ja end ümbritsev ala ohutuks teha. Samal ajal kui adrenaliin on laes, on vajalik ka külma närvi säilitamine, sest kohalolijatel on ainult 1 eesmärk, põgeneda! Kas Sina oled põgenemiseks suuteline?

Päästeameti põgenemistuba on nii meelelahutuslik kui ka õpetlik ajaveetmine täiesti uues võtmes.

Toas lahendatavad ülesanded on kokku pandud ja projekteeritud koostöös 20 vabatahtliku päästeametnikuga ja jäljendavad elulisi olukordi tulekahju korral ja kriisiolukordades.

Toast pääsedes, oskad tulekahju korral juba läbimängitud situatsioonides õigesti käituda ja oled nendeks ette valmistatud.

Tänaseks on päästeameti põgenemistoast põgenenud politseinikud, erinevate elualade esindajad ja ka päästjad. Kõik, kes seda juba teinud on, väljusid toast uute ja praktiliste teadmistega ning siiralt positiivsete emotsioonidega.

Vaata, kuidas läks Õhtulehe ajakirjanikel põgenemine päästeameti toas SIIT või broneeri põgenemine SIIN.