Kas teadsid, et me oleme nüüd Tallinnas olemas? Kas teadsid, et isegi Tallinnas pärivad inimesed väsimatult, kus kohast tulevad meil ideed põgenemistoa jaoks? Aegumatu vastus ja täitsa tõele vastav vastus ongi lihtsalt see, et me oleme rikutud mõistusega. AGA, ainult piinamise suunas meie mõtted ka ei liigu. Meie põgenemistubade loomise vältel otsustasime, et just nüüd on õige aeg katsetada piinamise asemel seiklust. Ajapikku on kerkinud palju uusi mõtteid ja ideid, kuidas võiks üks äge põgenemistuba välja näha. Tulemus? – Missioon: Kuuba Kriis.

Kuuba Kriis on meie esimene põgenemistuba, kus põgeneja ei pea kartma ehmatusefektide pärast, ega kandma kaasas varupükse. Tegu on ägedat tehnikat täis topitud kohaga, kus põgenejate ülesanne on ära hoida tuumasõda. Süžee on tegelikult inspireeritud tõesti toimunud ajaloo hetke põhjal, mil maailm oli 15 minutit kaugusel kolmandast maailmasõjast. 1962. Aastal ei olnud sõjapidamise vahenditeks mtte mõõgad ja võimulolija ego, vaid võimulolija ego ja tuumaraketid. Mõista-mõista, mis on põgenemistoas 2,5m pikkune, 50cm diameetriga, ning näeb superäge välja? Just nii, tuumarakett.

Selles põgenemistoas adrenaliinist, hasardist ja seiklushimust puudu ei jää. Põgenejad viiakse traditsioonide kohaselt seotud silmadega pimedasse ruumi, ning jäetakse luku taha. Mängijaid ümbritsev miljöö on justkui Hollywoody filmist. Ohutulede saatel leiavad põgenejad end pimedast koridorist, kus ülesanne on end sisse murda raketibaasi. Heliefektid aga ei lase sellele mõelda, takistused ei lase sinna suunda liikuda, kuid kui veidi loogilist mõtlemist appi võtta, on see tehtav.

Raketibaas on sisustatud erinevate pultide, tulede, kellade, viledega, kus põgenejad saavad kokku puutuda kemikaalidega, piiluda esimest korda raketti ja torkida elektroonikat, mis kutsub esile tõelisi põgenemistoa imesid. Läbi täiesti tavatute lahenduste, on võimalus mängijatel olla ajaloolise tähtsusega isikud, kes loodetavasti suudavad ohutuks teha raketi, mis ohustab nii paljusi meie ümber. Ala peal hakkavad liikuma liikumatud esemed elektroonika abil, tiimitöö efektiivsus on esikohal, ning mida lähemal raketile oled, seda rohkem hakkab adrenaliin kerkima. Siireenide, häirete ja kemikaalide saatel tuleb end vaos hoida, sest emotsioone esilekutsuvat leiab sealt palju. Kas sina suudad kolmandat maailmasõda ära hoida? Tule ja proovi meie uut põgenemistuba Tallinnas ja broneeri aeg SIIN.