Seltskonnamängud

Õhtu algab Maffia mängimisega. Tegu on ägeda seltskonnamänguga, mille mängimiseks eelnev kogemus vajalik ei ole. Mängureeglitega saab tutvuda Wikipedias. Ning ei, neid reegleid ei pea pähe õppima, räägime neist ka kohapeal. Seltskonnamängudega samaaegselt kostub vanglas ka meeleolukas muusika. Kohalolijatel on võimalus tantsida, vanglat uudistada, karastus- või alkohoolseid jooke rüübata. Joogid on kohapeal olemas.

Kostüümivõistlus

Kuna tegu on Halloweeniga, siis mis Halloween see ilma kostüümideta oleks. Kuigi kostüümi kandmine kohustuslik ei ole, on see siiski tungivalt soovituslik. Kõik kostüümi kandjad saavad endale külge numbri, et neile oleks võimalik hääli jagada. Rahva hääletusel  valime välja parima kostüümi omaniku, kes saab ka auhinnatud. Seega tasub kostüümiga vaeva näha

Söök ja tordivõistlus

Selleks, et nälg näpistama ei hakkaks, on kohapeal snäkid, söögid ja kõige „Mitte isuäratavama“ toidu võistlus. Võistlejad, kes väljapaneku teevad, tulevad kohale üllatusesinejatena. Mis tähendab, seda, et isegi meie veel ei tea, mida põnevat meile süüa tuuakse. Kindlasti saab kohapeal olema lihtsaid ja kergesti söödavaid toitusid, kuid võistlejatele andsime ülesandeks, midagi jubedat Halloweeniks valmis teha. Tõenäoliselt tähendab see mõnda aju kujulist torti, jäseme kujulist küpsetist või sootuks midagi muud. Selleks, et teada saada, peab ise kohal olema.

Kino

Meeleoluka õhtu käigus, suuname rahva vanasse vangla teatri hoonesse. Seal näitame filmi „Saag 8“. Tegu on eelmise aasta filmiga, mis enda sisuga meenutab paljuski põgenemistuba. Kui filmi trailerit veel vaadanud ei ole, siis eesti keelsete subtiitritega, saad seda vaadata SIIT.

Kohale tulemine

Üritusest saab osa võtta lihtsalt kohale tulles. Vangla väravates on elav järjekord.