Hoolitse enda kallima eest naistepäeval. Mitte isegi ainult naistepäeval, vaid iga päev. Tee temakesele kingitusi, hellita teda siiraste sõnadega ja mis kõige olulisem, loo mälestusi, mis on väärt meenutamist.

Meid on külastanud paljud paarid ja ka tutvujad, kes on pidanud enda esimest kohtingut just meie juures. Üks võimalus on viia kohting läbi kinos. See on  hea idee, siis kui inimene ei tunne end kaaslasega veel päris kindlalt. Hea idee kui ei oska valida jutu teemasid aga tahaks koos aega veeta. Sest kinos olles ju suhtlema ei pea, see on kohting kus 2 inimest lihtsalt veedavad aega.

Põgenemistuba aga paneb paarid proovile. Lõbusas ja samal ajal pingelises hetkes pannakse üksteisega tiimitöö proovile. Koos tuleb lahendada mõistatusi, koos tuleb astuda vastu hirmudele, koos tuleb ületada takistused. Lust on jälgida mängu kus hirmutavatel hetkedel jookseb naispool mehe turvaliste käte vahele. Järgmisel hetkel aga naise nutikus ja taiplikus lahendab mängu mõistatusi. Mõlemal on lõbus ja samal ajal õpitakse teineteist rohkem tundma.

Meid külastas üks noorpaar, kes oli tutvumisportaalis tutvunud. Inimesed polnud veel kordagi näost näkku kokku saanud. Mees oli piisavalt loov esimese kohtingu valimisega, et nad tulid põgenemistuppa. Nad pääsesid üsnagi hea ajaga tubadest välja, sest neil oli üllatavalt hea koostöö. Mõne aja möödudes külastas mees meid taas. Mees tuli broneerima järgmist põgenemistoa aega. Tuli välja, et see esimene kohting andis paarile sedasi tuult tiibadesse, et nad astusid peale meie külastust suhtesse.

Me ei garanteeri, et iga kohting suhtega lõppeb. Aga me saame lubada Teile, et kohting meie juures saab olema midagi meeldejäävat. Olete te siis alles tutvunud või juba aastaid suhtes, koos meeldejäävaid mälestusi luua on alati lahe. Selleks, et mälestused ka taskukohased oleksid, pakume naistepäeva kuul soodustust. Broneerige endale sobiv aeg ja tuba, kasutage klauslit “Tasumine kohapeal”, ning kohale tulles kasutage märksõna “Kohting”. Nii saate 65€ asemel külastada tuba kahekesi 32€ eest. Kohtumiseni 🙂