Paned ise ka tähele, et need iga aastased üritused restoranis või banketisaalis on ennast ammendanud? Tahaks midagi põnevat ja huvitavat. Võiks ikka lõbus ka olla ju, eks?

Firmapeo korraldamine on suurepärane viis ettevõtte töötajaid paremini tundma õppida, nendega meeldivalt aega veeta ja neid tunnustada ning tänada. Kuidas aga korraldada firmapidu, kuhu hea meelega tuldaks ja millel osalemine ei oleks töötajate jaoks vaid tüütuks kohustuseks?

Ära muretse, meie teame, kuidas kogu Teie tiimi silmad särama panna, neisse adrenaliini süstida ja pealekauba veel meeskonna vaimu ja tiimis töötamise võimekust tõsta!

 

Tere tulemast põgenemistuppa!

Meie juures, nii Tallinnas, kui ka Pärnus saad proovile panna oma töötajate meeskonnatöö oskused ja näha, kuidas inimesed veidi adrenaliinirohkemas ja pingelisemas olukorras käituvad.

Pärast põgenemistoas saadud kogemusi on kogu meeskond palju vabamas ja lõbusamas meeleolus ning just kogetud uued emotsioonid ja olukorrad annavad põhjust omavahel suhtlemiseks veel tundideks. Olete ju just põgenemisega hakkama saanud ja olukordi ning kogemusi, mis tubades aset leidsid saab nüüd omavahel jagama hakata.

 

Aga mida saame veel pakkuda, et firmapidu lõbus ja meeldejääv saaks?

Lisaks põgenemistubadele on meil ka ruumi. Aega saab veeta nii peoruumis kui ka lobby alal, kust leiate hilisemaks ajaveetmiseks nii lauamänge, kui ka projektori, et näiteks mõni lõbus tööalane kuldvillak korraldada.

Ära mingil juhul jäta oma töötajaid nälga! Toitlustuse osas oleme väga paindlikud ja sõbralikud. Kui soovite, leiame koos mugava cateringi teenuse. Kui eelarve on aga piiratud, olete oodatud ka oma snäkkide ja jookidega!

Meie juurde on oodatud nii väikesed meeskonnad kui ka suured ettevõtted! Tallinnas korraldame üritusi kuni 30le inimesele ja Pärnu Vanglas leiab mõnusalt tegevust kuni 120 inimest!

Tule üllata oma töötajaid unustamatu firmapeoga täiesti uues võtmes!