CCCP Põgenemistoad on ajapikku loonud meeletult palju partnersidemeid. Reeglina on nende sidemete loomine puhas mängurõõm. Ning seda selle sõna otseses mõttes.Kui me näeme, et koostöö on nii partnerile, kui ka meile väärt katsetamist, siis me pikalt mõtlema ei jää. Reeglina, esimene asi, mis me teeme, on see, et me lukustame kettide/tabadega uue partneri oma põgenemistubadesse. Eks ikka selle jaoks, et näidata meie teenuse kvaliteeti. Teenuse kvaliteedist rääkides, siis meie tiimiga liitus kuu aega tagasi Merilin. Merilini ülesanne on nädalavahetustel klientide eest hoolt kanda ja ellu viia palju vastutusrikkaid ülesandeid. Kuidas meiega liitumine välja nägi ja kuidas on esimesed muljed, sellest räägib Merilin juba oma sõnadega:

“Mul oli juba varem suur huvi CCCP Põgenemistubade vastu, kuid kahjuks ei olnud ma mängima veel jõudnud. Tööd otsides mõtlesin, et miks mitte uurida, kas CCCP Põgenemistubadesse oleks töötajat vaja. Endalegi pisut üllatuseks kutsuti mind koheselt töövestlusele. Kuna töövestluse käigus tuli välja, et ma ei olnud ise veel põgenema jõudnud, siis leppisime järgmiseks päevaks kokku aja, mil oma meeskonnaga mõlemad toad läbi käisin. Kogemus ise oli meeletult vinge. Saan täiesti aru inimestest, kellel on põgenemistubades käimisest pisike sõltuvusepisik sisse jäänud – see on tõesti sõltuvust tekitav.

Ees ootas proovipäev ning palju uusi teadmisi, mida kõrva taha panna. Esimesel päeval sain ma näiteks teada, kuidas poomissõlme siduda. Ei, ei, proovipäev enesetapumõtteid ei tekitanud, kuid mõnikord on mängijate tarbeks vaja poomisköis valmis panna. Lisaks sellele õppisin pähe tubade ülesehitused ja lahendused. Saladuskatte all võin öelda, et telgitagused peidavad endas palju-palju huvitavat ning meeskond on nende valmistamistega tõsiselt vaeva näinud.

Nüüdseks olen siinse õhkkonnaga kohanenud ning olen oma tööga väga rahul. On väga huvitav pealt vaadata, kuidas inimesed pisut hirmunud nägudega kõhedas ruumis mõistatustele lahendusi otsivad ning ehmatuste peale kiljuma pistavad. Lisaks on töö ka loominguline, kuna iga mäng ja iga olukord on erinev. On huvitav jägida, kuidas sünnivad eri lahendused ning versioonid mängust. Toast väljudes on mängijad alati juubeldavas meeleolus ning rõõm on näha, kuidas nad mängu ning eneseületust nautinud on.

Ootan huviga Teid kõiki mängima ning avastama end keset seiklust. Niiet, mida Sa veel ootad? Tule ja mängime ühe suurejoonelise mängu!”