Kord aastas jõuab kätte see tähtis päev. Päev mis tuletab meelde, et elukogemust on taas aasta võrra rohkem. Põhjus, miks kutsuda kokku sõbrad, tuttavad, lähedased. Võimalus lähedastega kaotatud aega tasa teha ja lõbutseda. Aga kui juba lõbutseda, siis miks mitte täiel rinnal?

Sünnipäevad põgenemistoas on alati vapustavad olnud. Rõõm on vaadata kui loovad võivad inimesed olla. Sünnipäev ei pea olema alati peolaud kus kohast saab salatit ja morssi. Sünnipäev võib olla elamus.

Meid külastasid ühed hästi energilised inimesed, kes on iga sünnipäeva puhul midagi põnevat ja teistsugust teinud. Eelnevatel pidupäevadel olevat tehtud paintballi sõdasid, atvga võidusõite metsas ja muud põnevat. Sellel tähtsal päeval otsustati aga standardeid tõsta. Korraldati sünnipäevalapse rööv. Kell 21.00 õhtul mindi sünnipäevalapsele külla. Nukralt kodus olles, kartis sünnipäevalaps, et ta on sõprade poolt ära unustatud. Kaugel sellest. Riidest kartuli kott sikutati mehele pähe ja näkku kirjutati palju õnne. Peale seda sõidutati ta meie juurde, kus lisaks kõigele sai mees ka hullusärgi selga. Pidu võis alata.

Aga ekstreemsused ei pea alati olema noortele ja energilistele. Sest vanus, nagu meie kliendid on tõestanud, on kõigest number. Põgenemistuba külastasid soliidses eas Soome pensionärid. Nende eesmärgiks oli tähistada kalli inimese 60ndat sünnipäeva. Juubel, mis kujunes unustamatuks. Suhtumine, oli neil lahdatel inimestel, et tuleb teha midagi, mida elus veel tehtud pole. Tõsi, mängu jooksul oli hetki kus mängujuht pidi kaunis kummalistel põhjustel mängimisele kaasa aitama. Näiteks ei saadud taba avamisega hakkama, sest prillid olid hotelli ununenud ja aeg on nägemisvõimega oma tööd teinud. Kuid lõpp hea, kõik hea. Nad pääsesid välja näod täis vaimustust ja emotsioone.  Kas Teil on juba sünnipäeva plaanid paigas?