Eriüritused

Firmaüritused


Selleks, et kollektiiv oleks tõesti efektiivne meeskond, pakub põgenemistuba ideaalseid võimalusi. Firmaüritust on võimalik ellu viia nii pommivarjendis, kui ka Pärnu vanglas. Mahutame vajadusel ära kuni 50 inimest. Soovi korral saame läbi partnerettevõtte võtta ka cateringi pakkumise. Kui eelarve on piiratud, on võimalik kaasa võtta ka oma söögid/ joogid/ snäkid. Suurtemate seltskondade puhul on võimalik saada ka sooduspakkumisi.

Pop-up


Oleme välja töötanud kaasas kantava põgenemistoa, mille saame üles ehitada ükskõik kus, vaid mõne tunni jooksul. Tellijalt ootame vaid nii palju, et oleks olemas tühi ruum, kuhu saaksime põgenemistoa üles ehitada. Teenindav meeskond on põgenemistoa jaoks olemas täpselt nii kauaks, kui tellija soovib. Kui soovite tulevast üritust põnevamaks teha, siis andke enda soovist märku, et saaksime kaasa aidata!

Sünnipäevad


CCCP Põgenemistoad pakuvad parimaid võimalusi sünnipäeva pidamiseks. Sünnipäeva pidades on võimalik enda söögid/ joogid/ snäkid kaasa võtta. Soovi korral saame võtta ka partnerettevõttelt cateringi pakkumise. Söökide ja jookide jaoks on olemas eesruum nii Mai keskuses, kui ka Pärnu vanglas. Samal ajal kui osa seltskonnast on mängu nautimas, saab teine osa seltskonnast süüa, juua ja mängijate tegemisi kaamerate vahendusel jälgida. Ühtlasi on võimalik suuremate seltskondade puhul saada sooduspakkumisi.

Poissmeeste/tüdrukute õhtud


Selleks, et tähtpäev ära ei ununeks, on võimalus korraldada poissmeeste- ja pruudiröövi. Tuleme kokkulepitud ajal, kokkulepitud kohta, et sündmuse peasüüdlane hullusärki toppida ja põgenemistuppa viia või silmad kinni siduda, et vanglasse viia. Lisaks on võimalik oma söögid/ joogid/ snäkid kaasa võtta. Vajadusel saame võtta ka partner ettevõttelt cateringi pakkumise. Suurtemate seltskondade puhul saame teha ka sooduspakkumisi