Muud teenused

Gold Card


Kuldkaart on eksklusiivse erisoodustusega kliendikaart mis võimaldab kaardi omanikul koos kolme sõbraga kogeda nelja CCCP Põgenemistubade teenust – Ülekuulamisruum, KGB Kongid, Meditsiiniline eksperiment ja vanglast põgenemine. Isegi kui oled käinud mõnes meie toas, siis ei maksa pead norgu lasta, sest Kaart ei ole nimeline – Saad kaardi edasi anda.
Kui neljale inimesele oleks kogumaksumus kõigis tubades 290€, siis kuldkaardi abil hoiate tervelt 30% kokku.

Kuldkaardi soetamiseks helista +372 555 28 376 või kirjuta meile facebookis või emailile info@pogenemistoad.ee
200€

 

Kinkekaardid


Soovid kinkida elamust, mis jääb meelde? Kingi unustamatu kogemus meie põgenemistubades. Kui Te ei tea, kas kingisaaja on juba meie põgenemistubades käinud, siis olge mureta. Valides enda jaoks sobiliku kinkekaardi väärtuse, saab kinkekaardi omanik ise otsutada, millist meie pakutavatest tubadest ta külastab! Kinkekaardi saad soetada SIIT

Firmaüritused


Plaanite firmaüritust? Pärnu vangla ei ole ainult avaliku huvi ees populaarne. Meid on külastanud sellised ettevõtted nagu Coca-Cola, Kalev AS, Põltsamaa Felix, Elektrilevi, Seesam kindlustus, Swedbank, Telia ning see nimekiri jätkub. Seni suurim üritus oli 84-liikmelisele seltskonnale. Vajadusel mahutame ära kuni 120 inimest. Soovi korral saame läbi partnerettevõtte võtta ka cateringi pakkumise. Kui eelarve on piiratud, on võimalik kaasa võtta ka oma söögid/ joogid/ snäkid. Suurtemate seltskondade puhul on võimalik saada ka sooduspakkumisi.

Põgenemistuba

Ekskursioon


Pärnu vangla peidab oma müüride vahel süngeid saladusi. Mis ajalugu peidavad endas hooned mis ehitati algupäraselt hullumajaks? 2007. aastal suletud Pärnu vanglas on vabalt ringi käia saanud ainult üksikud inimesed, kuid nüüd on ka Teil see võimalus. Ekskursioonis saab teada üle 150 aasta ajalugu, kinnipeetavate argielu, ärevamaid momente ja palju muud. Ekskursiooni on aitanud koostada endised vangivalvurid, kes töötasid Pärnu vanglas 90ndate lõpus, kui ka kunagised kinnipeetud ise. Ekskursioonile tulemiseks, võta ühendust meiega!

Brain-break & konverentsid


Korraldate loenguid, koolitusi, konverentse? Märkad, et ühel hetkel pooled magavad ja teine pool loeb lae paneele? Süsti kuulajatele andrenaliini ja energiat läbi Brain-Break’i.
Mis on Brain-Break? Väga lühidalt võiks nimetada seda justkui põgenemistuba kastis. Kohalviibijad jagatakse tiimidesse ning iga tiim saab endale musta kasti mille ees on tabalukk – kõik vajalik, et kasti lahti saada on selles samas kastis. Aeg läheb käima nüüd! Kes on kiireim tiim?
Küsi lisainfot!

Pop-up


Oleme välja töötanud kaasas kantava põgenemistoa, mille saame üles ehitada ükskõik kus, vaid mõne tunni jooksul. Tellijalt ootame vaid nii palju, et oleks olemas tühi ruum, kuhu saaksime põgenemistoa üles ehitada. Teenindav meeskond on põgenemistoa jaoks olemas täpselt nii kauaks, kui tellija soovib. Kui soovite tulevast üritust põnevamaks teha, siis andke enda soovist märku, et saaksime kaasa aidata!

Sünnipäevad


CCCP Põgenemistoad pakuvad parimaid võimalusi sünnipäeva pidamiseks. Sünnipäeva pidades on võimalik enda söögid/ joogid/ snäkid kaasa võtta. Soovi korral saame võtta ka partnerettevõttelt cateringi pakkumise. Söökide ja jookide jaoks on olemas eesruum nii Mai keskuses, kui ka Pärnu vanglas. Samal ajal kui osa seltskonnast on mängu nautimas, saab teine osa seltskonnast süüa, juua ja mängijate tegemisi kaamerate vahendusel jälgida. Ühtlasi on võimalik suuremate seltskondade puhul saada sooduspakkumisi.

Poissmeeste/tüdrukute õhtud


Selleks, et tähtpäev ära ei ununeks, on võimalus korraldada poissmeeste- ja pruudiröövi. Tuleme kokkulepitud ajal, kokkulepitud kohta, et sündmuse peasüüdlane hullusärki toppida ja põgenemistuppa viia või silmad kinni siduda, et vanglasse viia. Lisaks on võimalik oma söögid/ joogid/ snäkid kaasa võtta. Vajadusel saame võtta ka partner ettevõttelt cateringi pakkumise. Suurtemate seltskondade puhul saame teha ka sooduspakkumisi

Inimrööv


Korraldate poissmeestepidu, tüdrukute õhtut, sünnipäeva või tahate niisama sõbral põlved värisema panna, ning pakkuda talle ühe unustamatu kogemuse? Telli Inimrööv. Tuleme kokkulepitud ajal, kokkulepitud kohta ja röövime sõbra ära. Vastavalt sõbra taluvuspiirile on võimalik kokkuleppida erinevates reaalsus astmetes. Alustades viisakast õlale koputusest kuni maskide ja automaat relvadeni välja. Eriti populaarsed on inimröövid otse Pärnu vanglasse ja pommivarjendisse, kus sõber jääb üksinda ülejäänud seltskonda ootama. Vanglas pimedas kartsas ootavale sõbrale on võimalik tellida ka meelelahutust, näiteks massaaži külmas kartsas. Anna meile oma soovidest ja ideedest teada ning üheskoos koostame täiusliku kuritöö.