Quest pyramid

Quest pyramid

44.90

Quest pyramid on lõbus meelelahutus 2-3 liikmelisele seltskonnale. Püramiid on täis erinevaid mõistatusi, mille lahendamine võtab aega 60-90 minutit. Kui mõistatustega hätta jääte, siis on võimalik lihtsasti telefoniga QR koodi skännides vihjeid saada. Peale mängu läbimist saate hõlpsasti mängu uuesti kokku panna. Mäng sobib ideaalselt ka kingituseks.

Hind – 44.90€

Saatmiskulu – 2.95€

Mõõdud – 19cm x 19xm x 10cm

Tarneaeg – 4-7 päeva

Legened…

“525 eKr: Egiptus – viimane iseseisev antiikne riik vallutati Pärsia poolt. Cambyses II, Cyruse poeg, on kuulutanud end uueks vaaraoks. Vaatamata sellele, ei ole tal mingit võimu vallutatud ala üle. Egiptuse preestrid kaitsevad teadmiste kambrit, õiget võimu allikat. Kamber on peidetud sügavale püramiidi sisse, ning kaitstud preestrite poolt jäetud loitsude ja maagiliste lõksude ning mõistatustega, et uudistajaid eemale hoida.

Ei Cambyses II ega ka kõige haritumad Pärsia impeeriumi teadlased ei suutnud mõistatusi lahendada, et saada ligi kõige pühamatele Egiptlaste teadmistele.

Nüüd, tuhandeid aastaid hiljem, on sul võimalus teadmiste kambrile ligi pääseda.

Kas sul on julgust lahendada iidsete preestrite müsteeriumid, et leida kadunud teadmised? Mida sa siis ootad? Sind on seiklused ootamas!”