Space Box

Space Box

44.90

Space Box on lõbus meelelahutus 2-3 liikmelisele seltskonnale. Mäng on täis erinevaid mõistatusi, mille lahendamine võtab aega 60-90 minutit. Kui mõistatustega hätta jääte, siis on võimalik lihtsasti telefoniga QR koodi skännides vihjeid saada. Peale mängu läbimist saate hõlpsasti mängu uuesti kokku panna. Mäng sobib ideaalselt ka kingituseks.

 

Hind – 44.90€

Saatmiskulu – 2.95€

Mõõdud – 12cm x 9cm

Tarneaeg – 4-7 päeva

 

Legend…

“Ainult sina saad päästa tuleviku… Aasta on 3143. Peale põhjalikku uurimustööd on teadlased viimaks leidnud universumis planeedi, mis on elamiskõlblik, planeet X63Z. Kosmonaut Bubu saadeti ülisalajasele missioonile, et planeeti rohkem uurida. Tema ülesandeks oli võtta planeedilt pinnaseproove ja tuua need tagasi planeedile Maa. Retk oli pikk ja väsitav, kuid peale 39 aastat õnnestus meie vapral kosmonaudil viimaks tähtsad proovid kätte saada. Inimkonna päästmine oli juba sedavõrd lähedal! Kuid siis see juhtus…

Vahetult enne meie päikesesüsteemi naasmist sai kosmoselaev pihta asteroididega, vigastades kütuse paake. Astronaut oli laastunud, hõljudes ringi mööda avakosmost. Hädas olles, saatis Bubu teate tagasi planeedile Maa. Nüüd on astronaudi ja inimkonna päästmine sinu kätes! Aga ole hoiatatud! Kosmoselaev on varustatud tipptehnoloogilise turvasüsteemiga. Aega napib! Pane enda oskused proovile ja päästa kosmosesüstik vähem, kui 60 minutiga. Ainult siis on võimalik Bubu ja tema pinnaseproovid turvaliselt tagasi tuua. OLE JULGE JA KIIRUSTA!”