The Fort Knox

The Fort Knox

44.90

The Fort Knox on lõbus meelelahutus 2-3 liikmelisele seltskonnale. Mäng on täis erinevaid mõistatusi, mille lahendamine võtab aega 60-90 minutit. Kui mõistatustega hätta jääte, siis on võimalik lihtsasti telefoniga QR koodi skännides vihjeid saada. Peale mängu läbimist saate hõlpsasti mängu uuesti kokku panna. Mäng sobib ideaalselt ka kingituseks.

Hind – 44.90€

Saatmiskulu – 2.95€

Mõõdud – 12cm x 10cm x 11,5cm

Tarneaeg – 4-7 päeva

Legend…

“Aastal 1947, toimus sündmus USAs, Kentucky osariigis, mis pööras kriminaalse maailma tagurpidi. Legendaarne Al Capone sisenes ühte USA kõige turvatumasse varakambrisse. Teades, et ta elu hakkab lõpule lähenema, tuli Capone´il geniaalne idee peita ära midagi väärtuslikku. Peidupaiga asukoht? The Fort Knox´i varahoidla.

Seda varahoidlat peeti kõige turvatumaks asukohaks maailmas. Selle seinad olid tehtud graniidist, kaetud betooniga ja 22-tonnine uks kaitses selle sissepääsu. Selleks, et uks avada, oli vaja ligipääsu koodi, mis oli jagatud erinevatele inimestele, et veel rohkem turva taset tõsta.

Rünnaku korral oli varahoidlas olemas eluks vajalik varu energiasüsteem koos toidu- ja veevarudega. Kompleksi turvasüsteem oli sedavõrd võimas, et Ühendkuningriigi kroonijuveele hoiti Teise Maailmasõja ajal samas varahoidlas.

Al Capone suutis enda eluajal koguda meeletus koguses vara, aga Fort Knoxi sissemurdmise põhjuseks polnud raha. Põhjuseks oli varakambri turvalisus. Al Capone´il oli münt, mille kinkis talle ta isa ja mida ta hoidis terve elu. Seda antiikset münti anti läbi generatsioonide edasi mööda Capone´i vereliini. Legendaarne kriminaal tahtis mündi ära peita nii, et seda ei leitaks mitmete sajandite jooksul. Nii sattuski münt Fort Knox´i.

Tänaseks on kinnitatud, et legend Capone´i mündist vastab tõele. Kogu allmaailm soovib seda endale. Kas sul on võime jõuda teistest ette, et see münt endale saada?

Sellisel juhul võta osa võitlusest kogu allmaailmaga! Läbi läbimatu Fort Knox ja ole esimene, kes selle mündi endale saab!”