Vanglast põgenemine

Põgenemine Pärnu vanglast

Pärnu vangla oli kinnipidamisasutus, mis suleti 2007. aastal. Nüüd tegutseb siin Põhjamaade ja Baltikumi suurim põgenemistubade kompleks.

Lugusid ja legende, mida need müürid peidavad, on tuhandeid.

Legendi järgi..

põgenesid siit 1994. aastal kaheksa kambri kinnipeetavad. See oli läbi aegade suurim põgenemine terves riigis, mille detailid on tänini maha vaikitud. Uurimine selgitas, et selle tegid võimalikuks vangide piiritu andekus ja uskumatult efektiivne koostöö. Peale seda intsidenti kaotati vanglas võimalus sektsiooni siseselt liikuda ja kambritel omavahel suhelda.

on tegemist vanglaga, mis varjab endas Ida-Euroopa kõige rangemalt karistada saanud kinnipeetavate räpaseid ja veriseid saladusi. Et tegemist on tõeliste sotsiaalsete kiskjatega, sageli psühhopaatide, usuhullude või mõrvaritega, võib aimu saada ka kambrite sisekujundusega lähemalt tutvudes. Sageli on aga just sellistel süüdimatutel kurjategijatel uskumatult terav mõistus ja ainulaadne loovus.

Selleks, et põgeneda vanglast, ei pea olema kurjategija.

Nüüd on võimalus ka sinul koos oma tiimi või seltskonnaga andekus ja meeskonnatöö proovile panna.

Mis sind ees ootab?

Pürotehnika, heli- ja eriefektid, põnevad stsenaariumid ning pistist ja siseinfot taga ajavad  vangivalvurid.

Põgenemise teevad võimalikuks erinevad vihjed, mõistatused, peidetud võtmed. Edukaks soorituseks on vaja loogilist mõtlemist, teravdatud tähelepanu, loovust lahenduste leidmisel, kiiret tegutsemisvõimet ja suurepärast tiimitööd.

Tule mängima!

Kooligruppidele, klassidele, eripeo seltskondadele on tingimused, hind ning toimumise aeg kokkuleppel. Korralda oma klassile või sõpradele mõnus seiklus Pärnu Vanglas!

Võtke ühendust info@pogenemistoad.ee või helistage +372 53416171

Loe rohkem

1-24 inimest mängu kohta

2-2.5 h mängu aeg

25 € maksumus inimese kohta

1-24 2-2.5 h 25 €

Tehke oma broneeringu valikud

2 hours