Põgenemistoad

Mis on põgenemistuba?

Põgenemistuba on reaaleluline interaktiivne seiklusmäng. Igas põgenemistoas on oma lugu ja mängu käivitajaks unikaalne missioon.

Sinu seltskond juhatatakse kinnisesse ruumi. Sind tõmmatakse loo sisse. Läbi väikeste ja kiirete lahenduste tuleb sul leida väljapääs. Ja seekord sulle Google vastuseid ei anna. Põgenemise teevad võimalikuks erinevad vihjed, mõistatused, peidetud võtmed ja vahel koguni salapärased abistajad. Parajal hulgal tuleb kaasa varuda ka osavust, kannatust ja julgust.

Meile, inimestele, meeldib lugusid jutustada ja lugusid kuulata. Passiivse pealtvaataja rollis jääb elamus paraku ühedimensiooniliseks. Aktiivne tegevus, kõigi meelte, aju ja emotsionaalse intelligentsuse kasutamine lisavad loole uusi kihte ja annavad sellele multidimensionaalse mõõtme.

  • Põgenemistuba on nutikust nõudev meelelahutus neile, kes ei häbene mängida.
  • Põgenemistuba on seiklus, mis aitab takistusi ületades selja taha jätta pisimured ning pihustada tolmuks stressi ja rutiini.
  • Põgenemistuba – see on võimalus oma tiimi või seltskonna andekus ja meeskonnatöö proovile panna.
  • Põgenemistuba on lõbus. Seda on kaaslastega tulevikus vahva ja naljakas meenutada.
  • Põgenemistuba sobib üllatava osana nii firmaürituse-, sünnipäeva-, suvepäevade-, tüdrukute- kui poissmeesteõhtu programmi.

Häälestus. Rivistus. Start!

Kasuta oma aju, ole loov ja sind saadab edu.

Loe rohkem
Oleme avatud
+