Sünnipäevad

10 põhjust, miks pidada sünnipäev põgenemistoas

Põgenemistoast on saanud üha populaarsem koht, kus pidada sünnipäeva. Miks see nii on?

1

Kõrge elamusfaktor

Kes tähistab süldilauaga, kes kangema kokteiliga. Paljude jaoks on ohtrast söögist ja joogist olulisemaks saanud sünnipäevapeo elamusfaktor. Mõni valib kino, teine teatri, kolmas kontserdi. Aga need, kes valivad põgenemistoa, pakuvad oma külalistele kordades suuremat elamust kui ühine filmivaatamine. 

2

Põgenemistuba on spetsiaalselt gruppidele loodud mäng

Põgenemistuba on oma olemuselt meeskonnamäng ehk seikluslik mäng gruppidele. Grupi suurusel ei ole üldjuhul piiranguid. Pärnu põgenemistubades saab korraga paralleelsetes tubades mängida kuni 25 inimest.

3

Mitte ainult meelelahutus

Põgenemistuba pole lihtsalt ajaviide, vaid nutikust nõudev meelelahutus. Tegemist on realistliku mänguga, milles testitakse mängijate strateegilisi oskusi.

4

Põgenemistuba sobib kõigile

Põgenemiskogemus võib küll kõlada pisut hirmuäratavana, aga tegelikult on tegemist täiesti valutu kogemusega, mis ei vaja mingeid erilisi oskusi, füüsilist vormi või sportlikke eeldusi.  Keegi ei ütle sulle, et kasva enne meetriseks, et osaleda! Või et võta enne 20 kilo alla, et meie atraktsioone kasutada! Või et saa täisealiseks, et siseneda. Ei, ei ütle. Kõigil on õigus lõbutseda!

5

Põgenemistuba on korraldaja jaoks lihtne

Sünnipäeva planeerimine võib olla keeruline ja aeganõudev. Aga mitte põgenemistoas! Korraldaja jaoks tähendab peo planeerimine põgenemistoas põhimõtteliselt vaid seda, et tuleb teha reserveering ja kutsed välja saata. Kõige muu eest hoolitsevad juba mängujuhid.

6

Põnev, positiivne, õpetlik

Mõned otsivad adrenaliini. Teised soovivad end tunda kangelasena. Põgenemistubades saab mõlemat. Näiteks Kuuba kriisi toas on teie kätes ajalugu ja missioon hoida ära tuumasõda. Kas suudate sellega hakkama saada?  Päästeameti toas on teie ülesanne siseneda suitsu ja põlemisgaasidega täidetud keskkonda ning teid ümbritsev ala ohutuks teha.

7

Põgenemistuba ei ole liiga kallis

Võrreldes teiste levinumate sünnipäevapeo variantidega on põgenemistuba võrdlemisi rahakotisõbralik. Kui on vaja üürida ruum, see kaunistada ja tellida sisse külalisi lõbustav programm, võivad kulud tõusta päris kõrgeks. Põgenemistuba annab väga head väärtust. Keskmiselt on ühe külalise kulu 15-20 eurot.

8

Sünnipäev põgenemistoas on ainulaadne

Äkki soovivad sinu külalised kogeda midagi erilisemat kui kartulisalat morsiga? Põgenemistuba on kõige realistlikum ja võimsam mängukogemus. Ka paljud kogenud arvuti- ja VR-mängude mängijad ütlevad, et see on kaasaegsetest mängudest selgelt kõige suuremat rahuldust pakkuv. Grupiga koos kogetav tunne, mis järgneb edukale põgenemisele, on kirjeldamatu.

9

Põgenemistuba on mitmekülgne

Elamuse osa kestab reeglina 60 minutit, peale seda on sünnipäevalistel piisavalt aega, et kogemusi vahetada, grupipilte teha, natuke juttu ajada ja tegelikult – isegi kartulisalatit süüa. Pärnu põgenemistubadega samas hoones asuvad vahvad privaatsed peoruumid koos diskotulede ja erineva tehnikaga.

10

Põgenemistoa kogemus on juhitud

Ei korraldaja ega osalejana ei pea sa muretsema. Kui seltskond jääb mõne olulise võtme leidmise või luku avamisega hätta, tuleb mängujuht appi ning annab vihjeid, mis aitavad mängu edasi juhtida.

Broneerimiseks võta ühendust

Jaga seda postitust sotsiaalmeedias