Klassi ning kooliüritused

Klassi ning kooliüritused

Otsid uut ning klassi ühendavat kogemust? Meie põgenemistoad panevad proovile klassi meeskonnatöö ning nutikuse.

Meie teenused:

Pärnu Vangla põgenemistuba – 2-2.5 tundi põnevust ja adrenaliini 

Meie Pärnu vangla põgenemistoad mahutavad kuni 50 inimest! Saa osa tunnetusest milline oli Pärnu endise vangla kinnipeetava igapäevane elu väljaspool vabadust. Kongid on suuresti jäetud oma algupärasesse hiilgusesse. Kas teis on piisavalt nutikust ja osavust, et hiilida vangivalvuritest mööda, korraldada vanglas mäss ning põgeneda Pärnu vanglast? Vanglas ootavad teid siseinfot taga ajavad vangivalvurid, pürotehnika ning eri- ja heliefektid.

Vangla broneerime teile sobival ajal.

 

Kesklinna keskuse põgenemistoad – 1 tund meeli kütvaid emotsioone

Meie kesklinna keskus mahutab kuni 30 inimest! Meie keskuses on äsja valminud viis erineva temaatikaga põgenemistuba mis loovad unustamatuid elamusi ning panevad meeskonnatöö proovile. Elektritool, salapärased tunnelid ning lukustatud kongid on ainult mõned meie tubades peituvatest saladustest. Kas teis on peidus detektiivid, inimkonna päästjad, või hoopiski erilised oskused, mis tuleksid kasuks maniaki küüsist pääsemisel?

Kesklinna keskuse broneerime teile sobival ajal.

Pakkumise koostame spetsiaalselt teie grupile individuaalselt, selleks võta meiega ühendust meilitsi: info@pogenemistoad.ee või helistage: +372 5341 6171

Küsi pakkumist oma klassile juba täna ning looge unustamatuid elamusi!